Misyonumuz – Vizyonumuz

Firmamız 2011 yılında kuruluşundan itibaren Asfalt Plenti ve ekipmanları alanında yurt içi ve yurt dışında  faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir.

Ciddiyet, disiplin,hakkaniyet, güven,yenilikçilik ve zamanında iş bitirimciliği ölçü alarak alanında kurumsallaşmayı hedeflemiştir.

İş süresince kendi personelleri ve çevresindeki itibarını koruyarak ticari ahlakın her zaman gerekliliğine inanmıştır.

TEKNOFALT modern ve son teknoloji  ile üretilmiş (yerli sermaye-yerli üretim ) 60-300 T/H asfalt plenti ve ekipmanları ile dünya pazarına girmeyi başarmıştır.

Şirketimiz, üstün teknolojisi ve kaliteden ödün vermeyen güvenilir imajı ve yurt içi ve yurt dışı pazarlarda, bu sektörün vazgeçilmezleri arasında yer almayı başarmıştır.

Bu hızla büyüyen iş kapasitesi ve Pazar payı ile TEKNOFALT   asfalt plentlerin de bir marka olmayı başarmanın haklı gururunu siz müşterilerimiz ile  birlikte sürdürmeye devam etmektedir.

TEKNOFALT  TS EN  ISO 9001 : 2000 Kalite Sistem Sertifikası ve TS EN ISO 14001:2005 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikasına sahiptir.

Ürün ve hizmetlerin her türlü kalite ihtiyaçları belirlenmiş ve dokümante edilmiştir. Sistem çerçevesinde tanımlanmış ve dokümante edilmiş tüm kalite gerekleri eksiksiz yerine getirilmektedir.